Положення про надбавки до стипендії та іменні стипендії студентам

Національного педагогічного  університету імені М.П Драгоманова


1. Загальні положення.
1.1. Іменні стипендії та надбавки до стипендій студентам Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова призначаються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 року №882 " Порядку призначення і виплати стипендій” та згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 21 липня 2004 року № 613 .
1 .2. Іменні стипендії та надбавки до стипендій призначаються кращим студентам для їх заохочення за вагомі успіхи в навчанні, активну участь у громадській роботі, участь у роботі органів студентського самоврядування, науковій, культурно-масовій та спортивній роботі.
1.3. Іменні стипендії та надбавки до стипендій призначаються студентам відповідно до Положення, затвердженого Вченою радою університету, та кошторису, що розробляється та затверджується ректором і головою профспілкового комітету студентів відповідно до даного положення.
1 .4. Кандидати з числа студентів на призначення іменних стипендій визначаються за поданнями Вчених рад інститутів та факультетів.
1.5. Кандидати з числа студентів на призначення надбавок до стипендій визначаються за поданнями стипендіальних комісій інститутів та факультетів.

2. Види та розміри іменних стипендій.
2.1. У Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова
встановлюються такі іменні стипендії:

Стипендія ректора Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова – в розмірі 42 відсотків прожиткового мінімуму громадян на місяць, із коштів стипендіального фонду університету, та 30 відсотків надбавка із спеціальних коштів. Стипендія призначається за визначні досягнення окремих студентів у галузі наукової діяльності, визначні спортивні досягнення, перемоги на мистецьких конкурсах та фестивалях, вагомий внесок у розбудову університету. Стипендія призначається за результатами літньої сесії і встановлюється на новий навчальний рік. (з 01.09. по 30.06.)


Стипендія Михайла Петровича Драгоманова - в розмірі 42 відсотків прожиткового мінімуму громадян на місяць, із коштів стипендіального фонду університету, та 20 відсоткової надбавка із спеціальних коштів університету . Стипендія призначається на навчальний рік за результатами успішності за останні два семестри . Кожному інституту та факультету університету призначається одна стипендія. Стипендія призначається за результатами літньої сесії і встановлюється на новий навчальний рік. (з 01.09. по 30.06.)

Стипендії видатних вчених Національного педагогічного університету - в розмірі 42 відсотків прожиткового мінімуму громадян на місяць, із коштів стипендіального фонду університету, та 10 відсоткової надбавки із спеціальних коштів. Кількість стипендій визначається квотою відповідно до контингенту студентів. Стипендія призначається за результатами літньої сесії і встановлюється на новий навчальний рік. (з 01.09. по 30.06.)

( квота додається)


ІНСТИТУТ ПЕДАГОГІКИ ТА ПСИХОЛОГІЇ:
1 .Стипендія імені Дмитра Шелухіна
2.Стипендія імені Дмитра Ніколенка
3.Стипендія імені Якова Чепіги

ІНСТИТУТ КОРЕКЦІЙНОЇ ПЕДАГОГІКИ :
1.Стипендія імені Клавдії Турчинської
2.Стипендія імені Івана Соколянського

ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА УПРАВЛІННЯ:
1. Стипендія імені Василя Сухомлинського

ІНСТИТУТ ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНИХ НАУК ТА ЕКОЛОГІЇ:
1 .Стипендія імені Сергія Івченка
2.Стипендія імені Бориса Гришка-Богменка
3.Стипендія імені Леоніда Корецького
4. Стипендія імені Юрія Гудзя

ІНСТИТУТ МИСТЕЦТВ:
1.Стипендія імені Віталія Косенка

ІНСТИТУТ ФІЗИКО – МАТЕМАТИЧНОЇ ТА ІНФОРМАТИЧНОЇ ОСВІТИ І НАУКИ:
1.Стипендія імені Михайла Кравчука
2.Стипендія імені Олександра Астряба
3.Стипендія імені Віктора Дущенка
4.Стипендія імені Олександра Бабенка

ІНСТИТУТ ГУМАНІТАРНО – ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ:
1 .Стипендія імені Гурія Кордуна
2. Стипендія імені Дмитра Тхоржевського

ІНСТИТУТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ :
1 .Стипендія імені професора Петра Орлика
2.Стипендія імені професора Андрія Медушевського
3.Стипендія імені професора Тетяни Бугайко
4. Стипендія імнні професора Петра Хропка

ІНСТИТУТ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ:
1 .Стипендія імені професора М.М.Пилинського
2.Стипендія імені професора М.М.Пилинського
3.Стипендія імені професора І.Т.Крука
4. Стипендія імені професора І.Т.Крука

ІНСТИТУТ ПОЛІТОЛОГІЇ, СОЦІОЛОГІЇ, ПРАВА:
1.Стипендія імені професора Павелка О.П.
2.Стипендія імені професора Павелка О.П.

ІНСТИТУТ ІСТОРИЧНОЇ ОСВІТИ:
1 .Стипендія імені канд.істор.наук Григорія Січкаря
2.Стипендія імені професора Михайла Коваля

ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ:

1. Стипендія імені Юрія Коропа

ІНСТИТУТ ІСТОРІЇ ТА ФІЛОСОФІЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ:

1. Стипендія імені Василя Смаля

3. Надбавки до стипендій.
3.1 Надбавки до стипендій призначаються рішенням стипендіальних комісій інститутів і факультетів, їх розмір та кількість для кожного підрозділу визначається загально-університетською стипендіальною комісією в межах коштів стипендіального фонду університету.

• Кожний студент, лауреат іменної стипендії, нагороджується Дипломом лауреата іменної стипендії Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Прожиткового мінімуму громадян на місяць з 1 жовтня 2006 року встановлено в розмірі 472 гривні.

472 * 42% = 198,24 грн. – кошти степендіального фонду.

1. Стипендія ректора Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова становить – 198,24 * 30% = 257,71 грн.
2. Стипендія Михайла Петровича Драгоманова становить - 198,24 * 20% = 237,90 грн.
3. Стипендії видатних вчених Національного педагогічного університету становить -198,24 * 10% = 218,06 грн.

   

Короткі новини

Україна єдина!

soborn 1   Шановні Драгоманівці! Вітаю з Днем соборності України! 22 січня 1919 року український народ, проголосивши Акт злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР), підтвердив, що він єдиний у бажанні жити у власній незалежній, цілісній, соборній державі. Це одна із пам’ятних дат в історії нашої держави, що є надзвичайно актуальною для нашої країни сьогодні.

   Ми маємо пам’ятати, що наша сила і перемога в єдності! Єднаймося і творімо гідне майбутнє для нашої нації уже сьогодні! Зі святом, дорогі Драгоманівці! З Днем соборності! Слава Україні! 

Ректор

Віктор Андрущенко

Анонс конференції

gorbachuk     18 січня 2018 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми методології та методики навчання фізико-математичних дисциплін», присвячена 85-річчю від дня народження кандидата фізико-математичних наук, професора, завідувача кафедри методології та методики навчання фізико-математичних дисциплін вищої школи Івана Тихоновича Горбачука.

       

 

Детальніше...

Вітаємо з Днем народження нашого почесного професора Леоніда Макаровича Кравчука!

kravchuk    Вельмишановний Леоніде Макаровичу!

 Прийміть найщиріші вітання від усього колективу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та від мене особисто з нагоди Вашого Дня народження!

  Захоплююсь Вашою особистістю і вважаю Вас найвидатнішим політиком нашої сучасності, а Ваш внесок у розвиток України та становлення її як незалежної держави – неоціненним. Ми пишаємося, що Ви є почесним професором нашого університету. Висловлюємо щиру вдячність за Ваш вклад у розбудову науки та освіти України.

Детальніше...

З НОВИМ 2018 РОКОМ!!!

nov rik

Оголошення!

o     Шановні драгоманівці! Запрошуємо Вас  взяти участь в Інформаційній сесії «Можливості програми ЄС Еразмус+» та вебінарі "Сучасні виклики європейських студій", що відбудеться 27 грудня 2017 року в ауд. 340 центального корпусу з 12.00 до 15.30. Реєстрація обов'язкова.

 План вебінара ˃˃˃

Програма інформаційної сесії  ˃˃˃

Прес-служба університету

 
 
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Facebook

   

Дні відкритих дверей  

дні відкритих дверей1

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 636 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Приймальна комісія

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка ::
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Вхід