Положення про надбавки до стипендії та іменні стипендії студентам

Національного педагогічного  університету імені М.П Драгоманова


1. Загальні положення.
1.1. Іменні стипендії та надбавки до стипендій студентам Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова призначаються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2004 року №882 " Порядку призначення і виплати стипендій” та згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 21 липня 2004 року № 613 .
1 .2. Іменні стипендії та надбавки до стипендій призначаються кращим студентам для їх заохочення за вагомі успіхи в навчанні, активну участь у громадській роботі, участь у роботі органів студентського самоврядування, науковій, культурно-масовій та спортивній роботі.
1.3. Іменні стипендії та надбавки до стипендій призначаються студентам відповідно до Положення, затвердженого Вченою радою університету, та кошторису, що розробляється та затверджується ректором і головою профспілкового комітету студентів відповідно до даного положення.
1 .4. Кандидати з числа студентів на призначення іменних стипендій визначаються за поданнями Вчених рад інститутів та факультетів.
1.5. Кандидати з числа студентів на призначення надбавок до стипендій визначаються за поданнями стипендіальних комісій інститутів та факультетів.

2. Види та розміри іменних стипендій.
2.1. У Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова
встановлюються такі іменні стипендії:

Стипендія ректора Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова – в розмірі 42 відсотків прожиткового мінімуму громадян на місяць, із коштів стипендіального фонду університету, та 30 відсотків надбавка із спеціальних коштів. Стипендія призначається за визначні досягнення окремих студентів у галузі наукової діяльності, визначні спортивні досягнення, перемоги на мистецьких конкурсах та фестивалях, вагомий внесок у розбудову університету. Стипендія призначається за результатами літньої сесії і встановлюється на новий навчальний рік. (з 01.09. по 30.06.)


Стипендія Михайла Петровича Драгоманова - в розмірі 42 відсотків прожиткового мінімуму громадян на місяць, із коштів стипендіального фонду університету, та 20 відсоткової надбавка із спеціальних коштів університету . Стипендія призначається на навчальний рік за результатами успішності за останні два семестри . Кожному інституту та факультету університету призначається одна стипендія. Стипендія призначається за результатами літньої сесії і встановлюється на новий навчальний рік. (з 01.09. по 30.06.)

Стипендії видатних вчених Національного педагогічного університету - в розмірі 42 відсотків прожиткового мінімуму громадян на місяць, із коштів стипендіального фонду університету, та 10 відсоткової надбавки із спеціальних коштів. Кількість стипендій визначається квотою відповідно до контингенту студентів. Стипендія призначається за результатами літньої сесії і встановлюється на новий навчальний рік. (з 01.09. по 30.06.)

( квота додається)


ІНСТИТУТ ПЕДАГОГІКИ ТА ПСИХОЛОГІЇ:
1 .Стипендія імені Дмитра Шелухіна
2.Стипендія імені Дмитра Ніколенка
3.Стипендія імені Якова Чепіги

ІНСТИТУТ КОРЕКЦІЙНОЇ ПЕДАГОГІКИ :
1.Стипендія імені Клавдії Турчинської
2.Стипендія імені Івана Соколянського

ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ТА УПРАВЛІННЯ:
1. Стипендія імені Василя Сухомлинського

ІНСТИТУТ ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНИХ НАУК ТА ЕКОЛОГІЇ:
1 .Стипендія імені Сергія Івченка
2.Стипендія імені Бориса Гришка-Богменка
3.Стипендія імені Леоніда Корецького
4. Стипендія імені Юрія Гудзя

ІНСТИТУТ МИСТЕЦТВ:
1.Стипендія імені Віталія Косенка

ІНСТИТУТ ФІЗИКО – МАТЕМАТИЧНОЇ ТА ІНФОРМАТИЧНОЇ ОСВІТИ І НАУКИ:
1.Стипендія імені Михайла Кравчука
2.Стипендія імені Олександра Астряба
3.Стипендія імені Віктора Дущенка
4.Стипендія імені Олександра Бабенка

ІНСТИТУТ ГУМАНІТАРНО – ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ:
1 .Стипендія імені Гурія Кордуна
2. Стипендія імені Дмитра Тхоржевського

ІНСТИТУТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ :
1 .Стипендія імені професора Петра Орлика
2.Стипендія імені професора Андрія Медушевського
3.Стипендія імені професора Тетяни Бугайко
4. Стипендія імнні професора Петра Хропка

ІНСТИТУТ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ:
1 .Стипендія імені професора М.М.Пилинського
2.Стипендія імені професора М.М.Пилинського
3.Стипендія імені професора І.Т.Крука
4. Стипендія імені професора І.Т.Крука

ІНСТИТУТ ПОЛІТОЛОГІЇ, СОЦІОЛОГІЇ, ПРАВА:
1.Стипендія імені професора Павелка О.П.
2.Стипендія імені професора Павелка О.П.

ІНСТИТУТ ІСТОРИЧНОЇ ОСВІТИ:
1 .Стипендія імені канд.істор.наук Григорія Січкаря
2.Стипендія імені професора Михайла Коваля

ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ:

1. Стипендія імені Юрія Коропа

ІНСТИТУТ ІСТОРІЇ ТА ФІЛОСОФІЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ:

1. Стипендія імені Василя Смаля

3. Надбавки до стипендій.
3.1 Надбавки до стипендій призначаються рішенням стипендіальних комісій інститутів і факультетів, їх розмір та кількість для кожного підрозділу визначається загально-університетською стипендіальною комісією в межах коштів стипендіального фонду університету.

• Кожний студент, лауреат іменної стипендії, нагороджується Дипломом лауреата іменної стипендії Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Прожиткового мінімуму громадян на місяць з 1 жовтня 2006 року встановлено в розмірі 472 гривні.

472 * 42% = 198,24 грн. – кошти степендіального фонду.

1. Стипендія ректора Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова становить – 198,24 * 30% = 257,71 грн.
2. Стипендія Михайла Петровича Драгоманова становить - 198,24 * 20% = 237,90 грн.
3. Стипендії видатних вчених Національного педагогічного університету становить -198,24 * 10% = 218,06 грн.

   

Короткі новини

З Міжнародним днем студента!

den studenta     Шановні студенти-драгоманівці! Дозвольте від імені ректорату, професорсько-викладацького складу, усіх співробітників університету та від себе особисто привітати вас з Міжнародним днем студента! Не втрачайте духу свободи, втілюйте свої мрії, підходьте до справ творчо й креативно, надихайте своїм прикладом майбутні покоління. Навчайтесь, розвивайтесь, відвідуйте різноманітні заходи. Цінуйте кожну хвилину свого незабутнього часу, насичуйте його яскравими враженнями та позитивними емоціями!!! 

 

                                       В. о. ректора Віктор Андрущенко

Запрошуємо на концерт «SPUDEUS MUSICUS»

koncert 1      Запрошуємо на концерт до Дня Студента «SPUDEUS MUSICUS», який відбудеться 18 листопада 2017 року о 17.00 у Київському міському будинку учителя (вул. Володимирська, 57). В програмі –  відомі класичні та сучасні твори у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів, кращих студентів-виконавців і творчих колективів факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова.  Модератор: заслужений діяч мистецтв України, професор Костянтин Чеченя.

 

Прес-служба університету

ІV Всеукраїнська олімпіада з філософії

olimpiada 1    До Всесвітнього дня філософії факультет філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова і НЦ «МАНУ» 16-18 листопада 2017 р. проведуть для учнів 8–11-х класів ІV Всеукраїнську олімпіаду з філософії з метою популяризації філософської освіти та заохочення молоді до креативного і критичного мислення.

    Володар 1 місця англомовної групи 10-11 класів матиме право представляти Україну на Міжнародній олімпіаді з філософії, що відбудеться у травні 2018 року у Чорногорії.

    В рамках Олімпіади 17 листопада 2017 року о 15.30 буде організовано TEENS ECO IT-SPACE. Учасники івенту розглянуть екологічний аспект розвитку інформаційних технологій. Захід відбудеться у великій залі центру інновацій та IT-технологій iHUB (вул. Хрещатик, 10). 

Факультет філософської освіти і науки

Стажування в Апараті Верховної Ради України

ogoloshennya vru      Апарат Верховної Ради України спільно з громадською організацією «Ліга інтернів» оголошують конкурс  на участь у Програмі стажування в Апараті Верховної Ради України у січні – липні 2018 року. Детальна інформація розміщена на сайті за посиланням: 

http://interns.org.ua/uk/content/ogolosheno-konkurs-na-uchast-u-programi-stazhuvannya-v-aparati-verhovnoyi-rady-ukrayiny-v та на сайті Верховної Ради України: http://rada.gov.ua/news/Novyny/150918.html.

Прес-служба університету

День української писемності та мови

281065 1     Сьогодні Драгоманівський університет разом з усією Україною відзначає одне із найголовніших свят нашої нації – День української писемності та мови.

     Українська мова – зброя у боротьбі за рідну країну. Це наша беззаперечна національна цінність, а тому ми зобов’язані «плекати» її «пильно й ненастанно» (М. Рильський). Розмовляти українською у побуті, у звичайному повсякденному житті – це насправді глобальний крок до перемоги української нації за свою гідність, це вибір свого майбутнього, це той фактор, який забезпечить непохитність у вірі та боротьбі за Українську державу.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Facebook

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 634 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Приймальна комісія

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Вхід