Sikorsky Challenge

1. Завантажити у веб-браузері освітній портал університету (http://www.npu.edu.ua).

2. На сторінці, що відкриється у розділі «Освітні ресурси» обрати пункт "е-Бібіліотека", відкриється сторінка з посиланням на електронну бібіліотеку НПУ імені М.П.Драгоманова.

3. На сторінці, що відкриється для пошуку потрібної книги потрібно вибрати з переліку необхідну область пошуку (ключові слова, автор, назва, рік видання, кафедра), написати запит в поле вводу і натиснути кнопку "Пошук":
• Вибравши пошук за ключовими словами - можна вводити фразу або окреме слово. Список результатів пошуку сортується за рангом відповідності співпадання кількості слів із фрази запиту.
• При пошуку за автором або назвою потрібно вводити призвіще або початок назви (якщо вони відомі). Автор (назва) в поле пошуку вводиться тільки один(а).
• При пошуку за роком видання потрібно ввести рік видання чотиризначним числом.
• При пошуку кафедра потрібно вводити в поле повну назву кафедри (кафедра екології, кафедра української мови тощо).

4. У вікні результату пошуку відобразиться бібіліографічний список знайдених ресурсів (книг).
     Відкрити ресурс (книгу), можна:
• за допомогою посилання "ПЕРЕГЛЯНУТИ", для користувачів  локальної мережі Університету (Інтранет) та глобальної мережі Інтернет;
• за допомогою посилання "ПЕРЕГЛЯНУТИ (доступ можливий з локальної мережі університету) " для користувачів локальної мережі Університету (Інтранет).

Відео буклет

Сайт вступної кампанії