00000021-23 квітня 2015 року в Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція «Соціальна політика: концепції, технології, перспективи». Мета конференції – залучення науковців та практиків до обговорення актуальних питань соціальної політики, соціальної роботи, соціальної педагогіки, сучасних концепцій, технологій, стратегій.

konferenciya dino 627Міністерство освіти в науки України, Національна академія педагогічних наук України, Відділення вищої освіти НАПН України, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова та Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка запрошують науковців взяти участь у ІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Педагогіка вищої школи: методологія, теорія, технології», що відбуватиметься 14-16 жовтня 2015 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

876354089Інститут філософської освіти і науки та Інститут педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова запрошують взяти участь молодих вчених, аспірантів та студентів у ІІ Міжнародній науково-практичній заочній конференції «Наукові пошуки: актуальні проблеми теорії і практики», яка відбудеться 29 квітня 2015 р.

conferenceВсеукраїнська науково-практична конференція на тему «Наукові та соціально-економічні проблеми розвитку Національного природного парку «Синевир» присвячена 180 - річчю Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова і відбудеться 17-19 червня 2014 року у НПП «Синевир».

laererНаціональний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова та кафедра педагогічної творчості запрошує до участі у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Педагогічна творчість, майстерність, професіоналізм: проблеми теорії і практики підготовки та перепідготовки освітянських кадрів», яка відбудеться 19-21 травня 2015 р. у м. Києві.

Дні відкритих дверей

дні відкритих дверей1

Стратегічні завдання

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця