pres konf    22 грудня 2017 р. о 12:00 год. в Укрінформ відбудеться прес-конференція представників влади, вчених і практиків «Позашкільна освіта – 2017: 10 перемог».

Основна мета заходу – презентація досягнень і перемог позашкільної освіти у 2017 р., нагородження кращих закладів позашкільної освіти України та інституцій «Лідер позашкільної освіти – 2017».

Увага зосередиться на презентації основних перемог позашкільної освіти у 2017 р., серед яких: позашкільна освіта в Законі України «Про освіту», грант Президента України «Розробка сучасної концепції позашкільної освіти в умовах децентралізації», Державна Премія України в галузі освіти 2017 року у номінації «Дошкільна і позашкільна освіта» за наукову роботу «Науково-освітній Інтернет-портал «Тарас Григорович Шевченко» (www.kobzar.ua), Мала академія наук України – Центр ЮНЕСКО 2 категорії, Міжнародний форум з позашкільної освіти (25.09.2017 р.) та ін.

Учасниками прес-конференції будуть представники Верховної Ради України, Міністерства освіти і науки України, Державної служби якості освіти України, відомств, працівники органів управління освітою, вищих, позашкільних і загальноосвітніх закладів освіти, громадськість та журналісти. Виступ учасника – до 4 хв.

Організатори прес-конференції: Міжнародна асоціація позашкільної освіти, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова (інженерно-педагогічний факультет, кафедра позашкільної освіти, кафедра етики та естетики); видавництво «Шкільний світ»; Інститут екології економіки і права.

Місце проведення: Укрінформ, зал 1 (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16, метро «Театральна»).

Акредитація представників ЗМІ обов’язкова. Контакти для акредитації: (044)407-07-94, 096-337-15-81, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Шановні абітурієнти!

image    Нагадуємо, що вступники, які були рекомендовані на бюджет, мають подати оригінали документів в університет до 18-ї години сьогоднішнього дня – в іншому разі рекомендація втрачається!

Сьогодні, 6 серпня 2018 року, завершується термін, коли вступники на бакалавра, які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування, подавши необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години.

Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня.

Оголошення!

uvaga       Шановні абітурієнти! Якщо Ви знайшли себе у списку рекомендованих до зарахування на бюджет (на 1 курс, освітній ступінь – бакалавр) http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/spysok-osib-rekomendovanykh-do-zarakhuvannia-za-rakhunok-derzhavnoho-byudzhetu, то ми чекаємо на Вас! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає оригінали документів в суботу 04.08.2018 р. та неділю 05.08.2018 р. Прийом буде проводиться до 12.00. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини!

Пройдено перший рубіж...

statistic 1    26 липня закінчився прийом заяв та документів для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, і за даними статистики Єдиної державної електронної бази з питань освіти Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цьогоріч посів восьме місце серед класичних та технічних ЗВО та перше місце серед педагогічних університетів за кількістю поданих заяв вступників. А це свідчить не лише про визнання і популярність вишу та його фахової підготовки, але й про усвідомлення суспільства важливості вчительської професії для розбудови і процвітання держави.

Шановні абітурієнти!

vstypnuky      Усі, хто планують цього року вступити до престижного університету та здобути омріяну професію, ще мають таку можливість, адже вступна кампанія ще триває. Нагадуємо, що Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає заяви та документи для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (до 18:00 26 липня) та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до 18:00 24 липня), а також для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти за всіма формами навчання (до 26 липня).

НПУ в десятці за популярністю!

npu      НПУ імені М. П. Драгоманова в десятці вишів за популярністю серед абітурієнтів! І це не дивно, адже ми забезпечуємо високу якість освіти, цікаве студентське життя, розвиваємо наукові зацікавлення студентів, формуємо висококваліфікованих фахівців з багатьох сучасних спеціальностей. Тож чекаємо усіх, хто мріє про успішне майбутнє!

Обери свою спеціальність