DSC 0426У грудні традиційно відбувся урочистий прийом у ректора з нагоди святкування Нового року та Різдва Христового! Чоловіки – у вишуканих фраках і метеликах, а жінки – в елегантних вечірніх сукнях. Вже звично така зустріч проходить у форматі аристократичної вечірки, де прийнято вітати один одного з наступаючими святами.

Ректор вишу Віктор Андрущенко цього вечора у власному виступі з гордістю пригадав усі досягнення Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова за минаючий рік. Серед таких лекція Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, започаткування Педагогічних студій в «Червоній Калині», відкриття Інституту магістратури, аспірантури і докторантури, підписання договору з Мюнхенським і Ризьким університетами, проведення Педагогічних обжинків. Усе літо драгоманівці-студенти працювали волонтерами на Євро-2012. Цього ж літа було відкрито алею імені М. Драгоманова в Сулі. 25-27 жовтня 2012 року в Празі відбулося засідання Асоціації ректорів педагогічних університетів Європи. Для драгоманівців керівництво вишу обладнало внутрішній дворик та започаткували педагогічний лекторій. Великий резонанс отримали Міжнародна конференція «Наукова еліта у розвитку держав», конференція до 75-ліття Мирослава Жалдака, юридичні читання, присвячені 20-літтю з часу заснування Інституту політології і права. У Почесні професори НПУ в 2012 році було прийнято Івана Плюща, Дмитра Павличка, Нелю Ничкало Миколу Жулинського. На високому рівні пройшли урочистості з нагоди святкування 100-ліття А. Малишка та ще багато-багато іншого.

DSC 0139

DSC 0027

DSC 0074

На прийом до ректора завітали й друзі та меценати вишу, видатні академіки, заслужені артисти України, науковці й чиновники. Родзинкою заходу були студенти-активісти НПУ, які з радістю спілкувалися зі своїми викладачами. Усі бажали Національному педагогічному університету імені Михайла Драгоманова та всій Драгоманівській родині нових успіхів ще вагоміших, ще грандіозніших на благо українському народу й державі.

DSC 0374

DSC 0219

DSC 0344

DSC 0395

DSC 0428

DSC 0403

DSC 0414

DSC 0366

Шановні абітурієнти!

image    Нагадуємо, що вступники, які були рекомендовані на бюджет, мають подати оригінали документів в університет до 18-ї години сьогоднішнього дня – в іншому разі рекомендація втрачається!

Сьогодні, 6 серпня 2018 року, завершується термін, коли вступники на бакалавра, які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування, подавши необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години.

Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня.

Оголошення!

uvaga       Шановні абітурієнти! Якщо Ви знайшли себе у списку рекомендованих до зарахування на бюджет (на 1 курс, освітній ступінь – бакалавр) http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/spysok-osib-rekomendovanykh-do-zarakhuvannia-za-rakhunok-derzhavnoho-byudzhetu, то ми чекаємо на Вас! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає оригінали документів в суботу 04.08.2018 р. та неділю 05.08.2018 р. Прийом буде проводиться до 12.00. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини!

Пройдено перший рубіж...

statistic 1    26 липня закінчився прийом заяв та документів для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, і за даними статистики Єдиної державної електронної бази з питань освіти Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цьогоріч посів восьме місце серед класичних та технічних ЗВО та перше місце серед педагогічних університетів за кількістю поданих заяв вступників. А це свідчить не лише про визнання і популярність вишу та його фахової підготовки, але й про усвідомлення суспільства важливості вчительської професії для розбудови і процвітання держави.

Шановні абітурієнти!

vstypnuky      Усі, хто планують цього року вступити до престижного університету та здобути омріяну професію, ще мають таку можливість, адже вступна кампанія ще триває. Нагадуємо, що Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає заяви та документи для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (до 18:00 26 липня) та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до 18:00 24 липня), а також для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти за всіма формами навчання (до 26 липня).

НПУ в десятці за популярністю!

npu      НПУ імені М. П. Драгоманова в десятці вишів за популярністю серед абітурієнтів! І це не дивно, адже ми забезпечуємо високу якість освіти, цікаве студентське життя, розвиваємо наукові зацікавлення студентів, формуємо висококваліфікованих фахівців з багатьох сучасних спеціальностей. Тож чекаємо усіх, хто мріє про успішне майбутнє!

Обери свою спеціальність