IMG 690416 березня 2013 року в Національному педагогічному університеті відбувся день відкритих дверей! Це щорічне свято для майбутніх абітурієнтів та їх батьків, адже передбачає не лише поширення інформації про правила вступу і можливості навчання в Драгоманівському виші, але й безпосереднє знайомство з флагманом педагогічної освіти в Україні і з одним із провідних вищих навчальних закладів на теренах Європи.

Ще до офіційного початку в холі центрального корпусу абітурієнти та їх батьки мали змогу ознайомитися з представленими Інститутами.

IMG 1351

В актовому залі гостей вітав камерний оркестр Інституту мистецтв.

IMG 1473

Відкрили офіційну зустріч з ректором та директорами Інститутів народний аматорський колектив «Купава» під керівництвом Євгенії Чугунової.

IMG 1364

Ректор університету Віктор Андрущенко у вступному слові розповів про можливості, переваги й достоїнства педагогічної професії, переконаний в тому, що кожен присутній в залі пам’ятає свою першу шкільну вчительку, пригадуючи її лише теплими словами, та зазначив, що у Драгоманівському виші готують найкращих спеціалістів у галузі педагогіки.

IMG 1509

Вже традиційним став і приїзд на День відкритих дверей поважних гостей. Цьогоріч серед запрошених вітали майбутніх абітурієнтів начальник відділу моніторингу вищої освіти Міністерства освіти і науки України Микола Фоменко та голова Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь. Гості побажали усім випускникам і абітурієнтам визначитися з омріяною професією та обов’язково бути успішними у своїй галузі. Пан Яцунь вручив почесні грамоти ректору вишу Віктору Андрущенку і голові студентської профспілкової організації НПУ Станіславу Цибіну за плідну й інтенсивну співпрацю.

IMG 1491

Відповідальний секретар Приймальної комісії Тарас Оліфіренко у своєму виступі розповів як вступати та які терміни подання документів, запросив до аудиторій, де цього дня працювали дирекції усіх інститутів, і де можна було поспілкуватися з директорами та професорсько-викладацьким складом.

IMG 1549

Студентський ректор Микола Давидюк чітко підкреслив, що в Драгоманівському університеті «вище студента тільки сонце»!

IMG 1480

IMG 6864

IMG 6857

Олександра ДУДКО,

світлини Юлії КОВАЛЬЧУК,


більше фото на офіційній сторінці НПУ у мережі Facebook, 

прес-служба університету

   

Короткі новини

Міжнародна наукова конференція «Асимптотичні методи в теорії диференціальних рівнянь»

Шкіль усміхнений   Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Асимптотичні методи в теорії диференціальних рівнянь», присвяченої 85-річчю відомого українського математика, педагога та організатора освіти Миколи Івановича Шкіля. Конференція відбуватиметься 13-14 грудня 2017 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.

  Організатори конференції: Міністерство освіти і науки України, Національний педагогічний університет імені  М. П. Драгоманова, Національна академія педагогічних наук України, Інститут математики Національної академії наук України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Детальніше...

Благодійний ярмарок

jarmarok      Запрошуємо на благодійний ярмарок "Українські традиції", який відбудеться 13 грудня 2017 року у гуманітарному корпусі (1 поверх) з 10.00 до 16.00. На Вас чекають: страви української кухні, закарпатський чай, фотосесія та українська народна музика. Ласкаво просимо! 

 

 

Прес-служба університету

 

 

Стипендії для післядипломного навчання у College of Europe

College of Europe   Коледж Європи – європейська інституція вищої освіти – пропонує широкий спектр стипендій для випускників університетів з країн Європейської політики сусідства, зокрема з України. Стипендії на навчання протягом 2018-2019 років покривають вартість навчання, проживання, харчування та дорожні витрати. Дедлайн - 17 січня 2018р.

Детальніше...

Стипендії на участь у літній школі в Осло

uio iss logo   Міжнародна літня школа в Осло щороку проводить курси бакалаврського та магістерського рівнів,  пропонуючи близько 50 стипендій, що покривають вартість участі. Українські учасники також можуть подавати заявки. Дедлайн - 1 лютого 2018 р. (далі - англ.).

Детальніше...

Кращі в спорті

unpf1 1  25 листопада 2017 року в місті Києві в спорткомплексі "Економіст" Національної академії державного управління при Президентові України відбувся II Чемпіонат України UNPF з пауерліфтингу та окремих дисциплін серед студентів», на якому студент 2 курсу спеціальності "Комп'ютерні науки" факультету інформатики НПУ імені М.П. Драгоманова Репянчин Олександр зайняв І місце у жимі штанги лежачи. Вітаємо нашого атлета і його тренерів Андрія Топчия та Юлію Топчий з таким досягненням, бажаємо йому подальших перемог і міцного здоров'я!

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Facebook

   

Дні відкритих дверей  

дні відкритих дверей1

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 620 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   
   

Приймальна комісія

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Вхід