Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

IMG 690416 березня 2013 року в Національному педагогічному університеті відбувся день відкритих дверей! Це щорічне свято для майбутніх абітурієнтів та їх батьків, адже передбачає не лише поширення інформації про правила вступу і можливості навчання в Драгоманівському виші, але й безпосереднє знайомство з флагманом педагогічної освіти в Україні і з одним із провідних вищих навчальних закладів на теренах Європи.

Ще до офіційного початку в холі центрального корпусу абітурієнти та їх батьки мали змогу ознайомитися з представленими Інститутами.

IMG 1351

В актовому залі гостей вітав камерний оркестр Інституту мистецтв.

IMG 1473

Відкрили офіційну зустріч з ректором та директорами Інститутів народний аматорський колектив «Купава» під керівництвом Євгенії Чугунової.

IMG 1364

Ректор університету Віктор Андрущенко у вступному слові розповів про можливості, переваги й достоїнства педагогічної професії, переконаний в тому, що кожен присутній в залі пам’ятає свою першу шкільну вчительку, пригадуючи її лише теплими словами, та зазначив, що у Драгоманівському виші готують найкращих спеціалістів у галузі педагогіки.

IMG 1509

Вже традиційним став і приїзд на День відкритих дверей поважних гостей. Цьогоріч серед запрошених вітали майбутніх абітурієнтів начальник відділу моніторингу вищої освіти Міністерства освіти і науки України Микола Фоменко та голова Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь. Гості побажали усім випускникам і абітурієнтам визначитися з омріяною професією та обов’язково бути успішними у своїй галузі. Пан Яцунь вручив почесні грамоти ректору вишу Віктору Андрущенку і голові студентської профспілкової організації НПУ Станіславу Цибіну за плідну й інтенсивну співпрацю.

IMG 1491

Відповідальний секретар Приймальної комісії Тарас Оліфіренко у своєму виступі розповів як вступати та які терміни подання документів, запросив до аудиторій, де цього дня працювали дирекції усіх інститутів, і де можна було поспілкуватися з директорами та професорсько-викладацьким складом.

IMG 1549

Студентський ректор Микола Давидюк чітко підкреслив, що в Драгоманівському університеті «вище студента тільки сонце»!

IMG 1480

IMG 6864

IMG 6857

Олександра ДУДКО,

світлини Юлії КОВАЛЬЧУК,


більше фото на офіційній сторінці НПУ у мережі Facebook, 

прес-служба університету

   

Короткі новини

Кубок Ректора НПУ імені М.П.Драгоманова з боулінгу

bouling     24 жовтня 2018 року о 15.00 відбудеться вже четвертий щорічний Кубок Ректора з боулінгу. Місце зустрічі - Торгово-розважальний центр «Гулівер» (вул. Спортивна, 1а, 5 поверх). Запрошуємо команди факультетів підтримати ініціативу Профкому студентів НПУ та позмагатися за першість 2018 року.

Прес-служба університету 

Конкурс для студентів на отримання стипендій на навчання

parma     НПУ імені М.П. Драгоманова є партнером проекту програми Еразмус+ КА1 Міжнародна мобільність Пармського Університету (Італія), який фінансується Європейським Союзом.

     Відповідно до умов проекту студенти мають можливість навчатися в Пармському Університеті упродовж весняного семестру 2018-2019 навчального року на факультетах: гуманітарних, соціальних наук та культурних індустрій; факультет права, політології та міжнародної інформації; факультет хімії, наук про життя та сталого розвитку, факультет економіки та менеджменту; факультет фізико-математичних та комп’ютерних наук. Зі спеціальностями можна ознайомитися тут >>>  

Детальніше...

PSY & COACH EXPO: Всеукраїнська виставка професіоналів та компаній розвитку особистості

psycoach     20 жовтня у Києві на території НСК Олімпійський відбудеться Всеукраїнська виставка освітніх та консультаційних послуг. Це ефективний простір активної взаємодії між професіоналами, школами, курсами та людьми, які цікавляться формальною, неформальною, інформальною освітою і саморозвитком.

Детальніше...

Конкурс для викладачів на отримання стипендій на стажування

cyprus  НПУ імені М.П. Драгоманова є партнером проекту програми Еразмус+ КА1 Міжнародна мобільність Відкритого Університету Кіпру (Кіпр), який фінансується Європейським Союзом.

    Відповідно до умов проекту професорсько-викладацький склад НПУ імені М.П. Драгоманова має можливість стажуватися у Відкритому Університеті Кіпру упродовж тижня, мобільність має бути завершена до 31 липня 2019. Стажування упродовж тижня за спеціальностями: Освіта, Бізнес та адміністрування, Економіка, Інформаційні та Комунікативні технології (http://www.ouc.ac.cy/web/guest/university/programme).

Детальніше...

Чисті думки творять дива

chytannia   Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки запрошує взяти участь у Тринадцятих всеукраїнських читаннях з гуманної педагогіки «Чисті думки творять дива» за участю Шалви і Паати Амонашвілі, які відбудуться 24-25 листопада 2018 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

    Для участі необхідно зареєструватися.

    З усіма умовами та контактними даними організаторів можна ознайомитися тут >>>

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Сайт вступної кампанії  

download

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 526 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід