IMG 690416 березня 2013 року в Національному педагогічному університеті відбувся день відкритих дверей! Це щорічне свято для майбутніх абітурієнтів та їх батьків, адже передбачає не лише поширення інформації про правила вступу і можливості навчання в Драгоманівському виші, але й безпосереднє знайомство з флагманом педагогічної освіти в Україні і з одним із провідних вищих навчальних закладів на теренах Європи.

Ще до офіційного початку в холі центрального корпусу абітурієнти та їх батьки мали змогу ознайомитися з представленими Інститутами.

IMG 1351

В актовому залі гостей вітав камерний оркестр Інституту мистецтв.

IMG 1473

Відкрили офіційну зустріч з ректором та директорами Інститутів народний аматорський колектив «Купава» під керівництвом Євгенії Чугунової.

IMG 1364

Ректор університету Віктор Андрущенко у вступному слові розповів про можливості, переваги й достоїнства педагогічної професії, переконаний в тому, що кожен присутній в залі пам’ятає свою першу шкільну вчительку, пригадуючи її лише теплими словами, та зазначив, що у Драгоманівському виші готують найкращих спеціалістів у галузі педагогіки.

IMG 1509

Вже традиційним став і приїзд на День відкритих дверей поважних гостей. Цьогоріч серед запрошених вітали майбутніх абітурієнтів начальник відділу моніторингу вищої освіти Міністерства освіти і науки України Микола Фоменко та голова Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь. Гості побажали усім випускникам і абітурієнтам визначитися з омріяною професією та обов’язково бути успішними у своїй галузі. Пан Яцунь вручив почесні грамоти ректору вишу Віктору Андрущенку і голові студентської профспілкової організації НПУ Станіславу Цибіну за плідну й інтенсивну співпрацю.

IMG 1491

Відповідальний секретар Приймальної комісії Тарас Оліфіренко у своєму виступі розповів як вступати та які терміни подання документів, запросив до аудиторій, де цього дня працювали дирекції усіх інститутів, і де можна було поспілкуватися з директорами та професорсько-викладацьким складом.

IMG 1549

Студентський ректор Микола Давидюк чітко підкреслив, що в Драгоманівському університеті «вище студента тільки сонце»!

IMG 1480

IMG 6864

IMG 6857

Олександра ДУДКО,

світлини Юлії КОВАЛЬЧУК,


більше фото на офіційній сторінці НПУ у мережі Facebook, 

прес-служба університету

   

Короткі новини

Запрошуємо до участі у конкурсі студентських робіт

stud nauk rob    Шановні студенти! В НПУ імені М. П. Драгоманова проходить ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських робіт іноземною мовою за професійним спрямуванням з гуманітарних наук нефілологічного профілю (наказ МОН № 1364 від 10.10.2017). Чекаємо на ваші роботи до 19 березня. Координатор конкурсу – Кувшинова Наталія Мефодієвна.

      За деталями звертайтеся за тел.: 097-364-73-77.

Прес-служба університету

Колективний договір на 2018 – 2020 рр.

conference    14 березня 2018 року о 14:00 в Блакитній залі центрального корпусу відбудеться конференція Трудового колективу НПУ імені М.П. Драгоманова.Делегати від факультетів та структурних підрозділів університету заслухають звіт про виконання «Колективного договору НПУ імені М.П. Драгоманова на 2015-2017 рр».

Детальніше...

9 березня - День народження генія слова, національного пророка, борця за свободу, справедливість і краще майбутнє для українського народу

shevchenko 1

Вітаю з Міжнародним жіночим днем!

rector 1 Теплий промінь березневий
Розбудив дзвінку весну.
Ароматом квітів перших
День святковий огорнув…

     Любі наші чарівні жінки! Від імені всіх чоловіків Драгоманівського університету щиро вітаю вас з Міжнародним жіночим днем, зі святом весни, любові та жіночності. Саме ви наповнюєте наші будні яскравими фарбами, даруючи нам свої тепло і ніжність, мудрість і терпіння, чарівність і дивовижну красу. Нехай ця весна подарує вам безмежний простір натхнення, тепла і любові, нових ідей, сил та можливостей для їх реалізації.

Детальніше...

До 204-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка

palamarenko      Запрошуємо на творчий вечір Героя України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка, народного артиста України, професора Анатолія Паламаренка.

      Відбудеться зустріч 13 березня (вівторок) о 14.00 в блакитній залі центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

     У творчому вечорі візьме участь дівочий вокальний ансамбль факультету мистецтв "Ягідки" (художній керівник - Тетяна Пирогова).

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Facebook

   

Дні відкритих дверей  

дні відкритих дверей1

   

Переведення та поновлення  

imgonline com ua GifAnimationTwoPic I0m3L8s6Qq2I

   

Піготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Горизонт-2020  

   

Корпоративна пошта  

email

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 425 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   
   

Приймальна комісія

Адреса: 01601 м. Київ вул. Пирогова 9, кім 133.
Приймальна комісія працює:
Понеділок-п'ятниця
З 9:00 до 17:00, з 13:00 до 14:00 обідня перерва
Телефони для довідок: (044) 239-30-17, (044) 235-82-36
   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка ::
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

Вхід